Vesmírní dobrodruzi

Deník

Den 10 - Cesta do počítače

Pokud vás někdy obtěžovalo množství byrokracie a administrativy, která nás všude provází, pak si jistě rádi přečtete, jaká všechna potvrzení bylo potřeba zajistit, abychom se mohli dostat do hlavního robotího počítače.

Fotografie

Den 9 – Cestování časoprostorem

Díky deníku umíme teď cestovat v čase a dimenzích. Vzhledem k tomu, že nevíme, jak na roboty a už jsme v koncích, hodí se každá nová šance a cestování v čase a prostoru skýtá neznámé nové možnosti. Takže hurá vpřed.

Fotografie

Den 8 - Deník

Našli jsme profesorův deník. Náhoda? Nemyslím si! Profesor už nám sice nemůže pomoci, deník by nám mohl pomoci ke zničení robotů. Tak strana jedna…

Fotografie

Den 7 - Test robotů

Podle nových informací se Opresorova laboratoř nachází na robotí planetě Robouda. Využili jsme tedy všechno naše kutilské umění, trochu alobalu a horu lepenky a stvořili pár robotů podle našich představ.

Fotografie

Den 6 – Vesmírný projektový den

A je tu tradiční projektový den produkující krátké filmy hollywoodského formátu. Letos na téma Vesmír. Již brzy ve vašich kinech.

Fotografie

Den 5 - Po stopách profesora Opresora

Přijeli jsme na planetu Procesor. Tady se narodil profesor Opresor, chodil tu na Kosmickou univerzitu a měl tu také svou laboratoř. Naše pátrání po profesorovi začalo v místním archivu.

Fotografie

Den 4 - Krtekh

Vítejte na mezigalaktickém nádraží. Stanice: planeta Mixér. Předpokládaný odjezd: 17 hodin.

Fotografie

Den 3 - Vraketoviště

Naše situace není růžová. Planeta Vraketoviště nás drží ve svých spárech, protože nemáme jak odletět a nezbývá, než se uchýlit ke sběru šrotu, abychom se odněkud odpíchli a byli schopni postavit si nové vesmírné lodě. A vidina kvantového pohonu a nového kokpitu je skutečně lákavá.

Fotografie

Den 2 - Vesmírná řežba

Den D je tu. Bitva proběhla vskutku fenomenální, v dešti a v pláštěnkách. O to lepší byla možnost skrýt se za dešťovou clonou a krást ostatním vlajky. Přesto se to ale nepovedlo zcela podle našich představ…

Fotografie

Den 1 - Výcvik

Tak už je to venku – roboti nespadli z nebe, ale sestavil je tajuplný profesor Opresor, který jim dal schopnost myslet, střílet a ničit. Protože zítra jdeme do první bitvy proti robotí armádě, usoudili jsme, že se nějaká ta příprava bude hodit. A tak jsme tomu raději věnovali celý den.

Fotografie

Den 0 - Verbování

Nadvláda robotů je tady. Vesmír je ve spárech kovové mašinerie, takže není čas na něco čekat, musíme rozšířit své řady a všechny bojeschopné vesmírné dobrodruhy. Zevrubný test fyzické zdatnosti je ale jen prvním drobným krůčkem k převratu.

Fotografie