Vesmírní dobrodruzi

Povinná výbava

Oblečení dětem zabalte do kufru či cestovní tašky. Budou potřebovat běžné prádlo, tenisky, sandále a přezůvky, sportovní boty. Bude vhodné přibalit i lehkou pláštěnku, sluneční brýle, láhev na pití, gumáky.

Každý účastník musí mít s sebou:

V případě, že si účastník tábora přiveze na tábor notebook, bude ho mít po celou dobu tábora v počítačové učebně. Dále můžete přibalit knihu, oblíbenou hračku, hudební nástroj, karetní hru... Spacák děti nepotřebují. Budeme ubytováni v rekrečním středisku. Nedávejte, prosím, dětem drahé šperky apod.

Kostýmy

Letos na nás čeká k prozkoumání celý vesmír a na vás je přivézt si k tomu ten nejvhodnější oblek. Můžete si vybrat, z jakého koutu galaxie pocházíte, jestli budete člověk nebo mimozemského původu, jestli budete nosit spíš výbavu vhodnou pro výstup do vesmíru nebo naopak pro zapadnutí mezi nejhorší výkvět ve vesmírných přístavech.

Krabice

Na táboře budeme vyrábět. Prosím, přibalte s sebou jednu krabici o rozměrech cca 7-10 cm hloubka (ideální, aby se na dno krabice vešel mobilní telefon), šířka min. 20 cm a výška min. 16 cm. Ideální jsou pevnější krabice například od tablet do myčky.